Ми покращуємо якість життя

Новатори напряму здорової шкіри протягом 30 років.


Компанія PCA SKIN заснована у 1990 році у співдружній роботі косметолога та лікаря дерматолога. Ідеологія компанії базується на трьох основних принципах: інноваційна продукція, передовий досвід у галузі освіти та безпрецедентна підтримка клієнтів.


Ми створили формули модифікованих пілінгів Джесснера

PCA SKIN є новатором модифікованих та посилених пілінгів Джесснера і протягом останніх десятиліть наша лінія змішаних хімічних пілінгів суттєво розширилася, включаючи пілінги для всіх типів шкіри, етнічного приладдя та проблем шкіри. Понад один 1.200.000 пілінгів PCA SKIN проводиться щорічно у світі.


Якість

Процессы разработки, производства и контроля качества готовой продукции PCA SKIN R&D соответствуют всем стандартам отрасли. Наши формулы разрабатываются и тестируются нашим штатным химиком, доктором химии. Мы подходим к каждой проблеме кожи целостно, создавая формулы с новейшими и самыми эффективными ингредиентами. Компания располагает широким ассортиментом продукции для различных типов и проблем кожи.

Протягом нашої 29-річної історії розвитку нашої компанії ми стали лідерами в освітніх програмах. Ми проводимо клінічне навчання, починаючи від фізіології шкіри до ефективного та безпечного застосування хімічних пілінгів.

Наша команда підтримки клієнтів складається з практикуючих косметологів, які завжди готові допомогти вам з клінічних питань, продукції чи ведення бізнесу. Ми прагнемо бути послідовними, виконувати свої обіцянки та перевершити ваші очікування.


Наша мета та місія

PCA SKIN є і прагне бути новатором у розробці високоефективних лікувальних процедур та професійної косметики. Наша мета – підвищувати якість життя людини, шляхом створення орієнтованої на кінцевий результат продукції з догляду за шкірою, яка базується на сучасних наукових досягненнях та адресована вам, для здоров'я вашої унікальної та неповторної шкіри.


Процедури та професійна косметика PCA SKIN продається практикуючими лікарями та косметологами, які пройшли навчання з її застосування та сертифіковані PCA SKIN.


PCA SKIN в Україні

PCA SKIN представлена в Україні порівняно недавно, з 2017 року, але за цей час продукція здобула довіру спеціалістів та пацієнтів. Щомісяця проводяться навчальні та практичні семінари для лікарів та косметологів з усіх аспектів застосування продукції PCA SKIN.

Ексклюзивним представником в Україні є група компаній Авантмед, до якої входятьт Авантестет і Venus ClinicМи спеціалізуємося на дистрибуції медичних лазерних систем для естетичної медицини, БАДів та професійної косметики.