Часто задавані питання

Вся продукція PCA Skin виробляється у США. Головний офіс компанії Physician Care Aliance розташований у місті Scottsdale, штат Арізона, США.

Компанія виробляє продукцію для домашнього застосування, яка представлена в інтернет магазині, а також широкий спектр професійних засобів для застосування в салонах краси та клініках естетичної медицини, які продаються лише сертифікованим фахівцям, салонам та клінікам.

Ні, компанія не проводить та не підтримує тестування продукції на тваринах.

Продукція PCA Skin не містить консервантів.

Продукція PCA Skin не містить ланолінів, мінеральних масел, парабенів та фталатів.

Оскільки продукція не містить консервантів, косметична продукція має різний термін придатності від 18 до 24 місяців. Це пов'язано зі стабільністю інгредієнтів, що входять до складу. PCA Skin використовує різні форми упаковки, а також ліпосоми для стабілізації компонентів. Завдяки сучасним технологіям PCA Skin гарантує стабільність та концентрацію активних інгредієнтів аж до закінчення терміну придатності.

Термін придатності нанесено на кожну упаковку.

Відповідно до Закону України, косметична продукція не підлягає поверненню та обміну. Перед відправкою усі позиції перевіряються на цілісність. Перевіряйте продукцію під час отримання.